Matches in Nanopublications for { ?s ?p <http://www.nextprot.org/nanopubs#NX_O00555-5_TOPO_DOMAIN_1711_1782.RAukcG8BhmH8DCXWOs_LGir_Yt6JoZ_6MWgqn0lmlN-1Y._5> ?g. }
Showing items 1 to 2 of
2
- NX_O00555-5_TOPO_DOMAIN_1711_1782.RAukcG8BhmH8DCXWOs_LGir_Yt6JoZ_6MWgqn0lmlN-1Y hasSubIri NX_O00555-5_TOPO_DOMAIN_1711_1782.RAukcG8BhmH8DCXWOs_LGir_Yt6JoZ_6MWgqn0lmlN-1Y._5 graph.
- NX_O00555-5_TOPO_DOMAIN_1711_1782.RAukcG8BhmH8DCXWOs_LGir_Yt6JoZ_6MWgqn0lmlN-1Y.assertion wasGeneratedBy NX_O00555-5_TOPO_DOMAIN_1711_1782.RAukcG8BhmH8DCXWOs_LGir_Yt6JoZ_6MWgqn0lmlN-1Y._5 NX_O00555-5_TOPO_DOMAIN_1711_1782.RAukcG8BhmH8DCXWOs_LGir_Yt6JoZ_6MWgqn0lmlN-1Y.provenance.