Matches in Nanopublications for { ?s ?p ?o <http://rdf.disgenet.org/resource/nanopub/NP207007.RAukcrVV3h1kmFezWOh8JuNvaSZXozVXUZ6A6fGJLehlo130_head>. }
Showing items 1 to 7 of
7
- NP207007.RAukcrVV3h1kmFezWOh8JuNvaSZXozVXUZ6A6fGJLehlo type Nanopublication NP207007.RAukcrVV3h1kmFezWOh8JuNvaSZXozVXUZ6A6fGJLehlo130_head.
- NP207007.RAukcrVV3h1kmFezWOh8JuNvaSZXozVXUZ6A6fGJLehlo130_assertion type Assertion NP207007.RAukcrVV3h1kmFezWOh8JuNvaSZXozVXUZ6A6fGJLehlo130_head.
- NP207007.RAukcrVV3h1kmFezWOh8JuNvaSZXozVXUZ6A6fGJLehlo130_provenance type Provenance NP207007.RAukcrVV3h1kmFezWOh8JuNvaSZXozVXUZ6A6fGJLehlo130_head.
- NP207007.RAukcrVV3h1kmFezWOh8JuNvaSZXozVXUZ6A6fGJLehlo130_publicationInfo type PublicationInfo NP207007.RAukcrVV3h1kmFezWOh8JuNvaSZXozVXUZ6A6fGJLehlo130_head.
- NP207007.RAukcrVV3h1kmFezWOh8JuNvaSZXozVXUZ6A6fGJLehlo hasAssertion NP207007.RAukcrVV3h1kmFezWOh8JuNvaSZXozVXUZ6A6fGJLehlo130_assertion NP207007.RAukcrVV3h1kmFezWOh8JuNvaSZXozVXUZ6A6fGJLehlo130_head.
- NP207007.RAukcrVV3h1kmFezWOh8JuNvaSZXozVXUZ6A6fGJLehlo hasProvenance NP207007.RAukcrVV3h1kmFezWOh8JuNvaSZXozVXUZ6A6fGJLehlo130_provenance NP207007.RAukcrVV3h1kmFezWOh8JuNvaSZXozVXUZ6A6fGJLehlo130_head.
- NP207007.RAukcrVV3h1kmFezWOh8JuNvaSZXozVXUZ6A6fGJLehlo hasPublicationInfo NP207007.RAukcrVV3h1kmFezWOh8JuNvaSZXozVXUZ6A6fGJLehlo130_publicationInfo NP207007.RAukcrVV3h1kmFezWOh8JuNvaSZXozVXUZ6A6fGJLehlo130_head.