Matches in Nanopublications for { ?s ?p ?o <http://rdf.disgenet.org/resource/nanopub/NP433451.RAuKc1PGHoCkNw7-kmyGdgdb8VeWEy0ZU3w8nhGdQgmfQ130_head>. }
Showing items 1 to 7 of
7
- NP433451.RAuKc1PGHoCkNw7-kmyGdgdb8VeWEy0ZU3w8nhGdQgmfQ type Nanopublication NP433451.RAuKc1PGHoCkNw7-kmyGdgdb8VeWEy0ZU3w8nhGdQgmfQ130_head.
- NP433451.RAuKc1PGHoCkNw7-kmyGdgdb8VeWEy0ZU3w8nhGdQgmfQ130_assertion type Assertion NP433451.RAuKc1PGHoCkNw7-kmyGdgdb8VeWEy0ZU3w8nhGdQgmfQ130_head.
- NP433451.RAuKc1PGHoCkNw7-kmyGdgdb8VeWEy0ZU3w8nhGdQgmfQ130_provenance type Provenance NP433451.RAuKc1PGHoCkNw7-kmyGdgdb8VeWEy0ZU3w8nhGdQgmfQ130_head.
- NP433451.RAuKc1PGHoCkNw7-kmyGdgdb8VeWEy0ZU3w8nhGdQgmfQ130_publicationInfo type PublicationInfo NP433451.RAuKc1PGHoCkNw7-kmyGdgdb8VeWEy0ZU3w8nhGdQgmfQ130_head.
- NP433451.RAuKc1PGHoCkNw7-kmyGdgdb8VeWEy0ZU3w8nhGdQgmfQ hasAssertion NP433451.RAuKc1PGHoCkNw7-kmyGdgdb8VeWEy0ZU3w8nhGdQgmfQ130_assertion NP433451.RAuKc1PGHoCkNw7-kmyGdgdb8VeWEy0ZU3w8nhGdQgmfQ130_head.
- NP433451.RAuKc1PGHoCkNw7-kmyGdgdb8VeWEy0ZU3w8nhGdQgmfQ hasProvenance NP433451.RAuKc1PGHoCkNw7-kmyGdgdb8VeWEy0ZU3w8nhGdQgmfQ130_provenance NP433451.RAuKc1PGHoCkNw7-kmyGdgdb8VeWEy0ZU3w8nhGdQgmfQ130_head.
- NP433451.RAuKc1PGHoCkNw7-kmyGdgdb8VeWEy0ZU3w8nhGdQgmfQ hasPublicationInfo NP433451.RAuKc1PGHoCkNw7-kmyGdgdb8VeWEy0ZU3w8nhGdQgmfQ130_publicationInfo NP433451.RAuKc1PGHoCkNw7-kmyGdgdb8VeWEy0ZU3w8nhGdQgmfQ130_head.