Matches in Nanopublications for { ?s ?p ?o <http://rdf.disgenet.org/resource/nanopub/NP822754.RAM2MjO3NKbN9j-nil462fsMB6RhpyFHld7CukaTnrCFA130_head>. }
Showing items 1 to 7 of
7
- NP822754.RAM2MjO3NKbN9j-nil462fsMB6RhpyFHld7CukaTnrCFA type Nanopublication NP822754.RAM2MjO3NKbN9j-nil462fsMB6RhpyFHld7CukaTnrCFA130_head.
- NP822754.RAM2MjO3NKbN9j-nil462fsMB6RhpyFHld7CukaTnrCFA130_assertion type Assertion NP822754.RAM2MjO3NKbN9j-nil462fsMB6RhpyFHld7CukaTnrCFA130_head.
- NP822754.RAM2MjO3NKbN9j-nil462fsMB6RhpyFHld7CukaTnrCFA130_provenance type Provenance NP822754.RAM2MjO3NKbN9j-nil462fsMB6RhpyFHld7CukaTnrCFA130_head.
- NP822754.RAM2MjO3NKbN9j-nil462fsMB6RhpyFHld7CukaTnrCFA130_publicationInfo type PublicationInfo NP822754.RAM2MjO3NKbN9j-nil462fsMB6RhpyFHld7CukaTnrCFA130_head.
- NP822754.RAM2MjO3NKbN9j-nil462fsMB6RhpyFHld7CukaTnrCFA hasAssertion NP822754.RAM2MjO3NKbN9j-nil462fsMB6RhpyFHld7CukaTnrCFA130_assertion NP822754.RAM2MjO3NKbN9j-nil462fsMB6RhpyFHld7CukaTnrCFA130_head.
- NP822754.RAM2MjO3NKbN9j-nil462fsMB6RhpyFHld7CukaTnrCFA hasProvenance NP822754.RAM2MjO3NKbN9j-nil462fsMB6RhpyFHld7CukaTnrCFA130_provenance NP822754.RAM2MjO3NKbN9j-nil462fsMB6RhpyFHld7CukaTnrCFA130_head.
- NP822754.RAM2MjO3NKbN9j-nil462fsMB6RhpyFHld7CukaTnrCFA hasPublicationInfo NP822754.RAM2MjO3NKbN9j-nil462fsMB6RhpyFHld7CukaTnrCFA130_publicationInfo NP822754.RAM2MjO3NKbN9j-nil462fsMB6RhpyFHld7CukaTnrCFA130_head.