Matches in Nanopublications for { ?s ?p ?o <http://www.nextprot.org/nanopubs#NX_Q16513-4_STRAND_495_497.RAUkCk1Ihl5ukpMrsrOF2eu22cFjtZ9MUIt68cSt09Ses.Head>. }
Showing items 1 to 4 of
4
- NX_Q16513-4_STRAND_495_497.RAUkCk1Ihl5ukpMrsrOF2eu22cFjtZ9MUIt68cSt09Ses type Nanopublication NX_Q16513-4_STRAND_495_497.RAUkCk1Ihl5ukpMrsrOF2eu22cFjtZ9MUIt68cSt09Ses.Head.
- NX_Q16513-4_STRAND_495_497.RAUkCk1Ihl5ukpMrsrOF2eu22cFjtZ9MUIt68cSt09Ses hasAssertion NX_Q16513-4_STRAND_495_497.RAUkCk1Ihl5ukpMrsrOF2eu22cFjtZ9MUIt68cSt09Ses.assertion NX_Q16513-4_STRAND_495_497.RAUkCk1Ihl5ukpMrsrOF2eu22cFjtZ9MUIt68cSt09Ses.Head.
- NX_Q16513-4_STRAND_495_497.RAUkCk1Ihl5ukpMrsrOF2eu22cFjtZ9MUIt68cSt09Ses hasProvenance NX_Q16513-4_STRAND_495_497.RAUkCk1Ihl5ukpMrsrOF2eu22cFjtZ9MUIt68cSt09Ses.provenance NX_Q16513-4_STRAND_495_497.RAUkCk1Ihl5ukpMrsrOF2eu22cFjtZ9MUIt68cSt09Ses.Head.
- NX_Q16513-4_STRAND_495_497.RAUkCk1Ihl5ukpMrsrOF2eu22cFjtZ9MUIt68cSt09Ses hasPublicationInfo NX_Q16513-4_STRAND_495_497.RAUkCk1Ihl5ukpMrsrOF2eu22cFjtZ9MUIt68cSt09Ses.pubinfo NX_Q16513-4_STRAND_495_497.RAUkCk1Ihl5ukpMrsrOF2eu22cFjtZ9MUIt68cSt09Ses.Head.