Matches in Nanopublications for { ?s ?p <http://www.nextprot.org/nanopubs#NX_Q13507-3_TOPO_DOMAIN_557_579.RAOC8iBAzTKAWnrc-ByXWQ_x40Aq5MCwmNOpAuKC3z94c._4> ?g. }
Showing items 1 to 2 of
2
- NX_Q13507-3_TOPO_DOMAIN_557_579.RAOC8iBAzTKAWnrc-ByXWQ_x40Aq5MCwmNOpAuKC3z94c hasSubIri NX_Q13507-3_TOPO_DOMAIN_557_579.RAOC8iBAzTKAWnrc-ByXWQ_x40Aq5MCwmNOpAuKC3z94c._4 graph.
- NX_Q13507-3_TOPO_DOMAIN_557_579.RAOC8iBAzTKAWnrc-ByXWQ_x40Aq5MCwmNOpAuKC3z94c.assertion wasDerivedFrom NX_Q13507-3_TOPO_DOMAIN_557_579.RAOC8iBAzTKAWnrc-ByXWQ_x40Aq5MCwmNOpAuKC3z94c._4 NX_Q13507-3_TOPO_DOMAIN_557_579.RAOC8iBAzTKAWnrc-ByXWQ_x40Aq5MCwmNOpAuKC3z94c.provenance.