Matches in Nanopublications for { <http://purl.org/np/RANAcOABcnaukcU6cqz_3rMe-YEMmw_HAsU5_Zp1uuNjM> ?p ?o ?g. }
Showing items 1 to 17 of
17
- RANAcOABcnaukcU6cqz_3rMe-YEMmw_HAsU5_Zp1uuNjM type Nanopublication head.
- RANAcOABcnaukcU6cqz_3rMe-YEMmw_HAsU5_Zp1uuNjM created "2020-02-19T12:42:12.941Z" graph.
- RANAcOABcnaukcU6cqz_3rMe-YEMmw_HAsU5_Zp1uuNjM created "2020-02-19T13:42:12.941+01:00" publicationInfo.
- RANAcOABcnaukcU6cqz_3rMe-YEMmw_HAsU5_Zp1uuNjM hasSubIri activity graph.
- RANAcOABcnaukcU6cqz_3rMe-YEMmw_HAsU5_Zp1uuNjM hasAssertion assertion head.
- RANAcOABcnaukcU6cqz_3rMe-YEMmw_HAsU5_Zp1uuNjM hasProvenance provenance head.
- RANAcOABcnaukcU6cqz_3rMe-YEMmw_HAsU5_Zp1uuNjM hasPublicationInfo publicationInfo head.
- RANAcOABcnaukcU6cqz_3rMe-YEMmw_HAsU5_Zp1uuNjM hasHeadGraph head graph.
- RANAcOABcnaukcU6cqz_3rMe-YEMmw_HAsU5_Zp1uuNjM creationDay 2020-02-19 graph.
- RANAcOABcnaukcU6cqz_3rMe-YEMmw_HAsU5_Zp1uuNjM creationMonth 2020-02 graph.
- RANAcOABcnaukcU6cqz_3rMe-YEMmw_HAsU5_Zp1uuNjM creationYear 2020 graph.
- RANAcOABcnaukcU6cqz_3rMe-YEMmw_HAsU5_Zp1uuNjM wasDerivedFrom WP4413_r101421 publicationInfo.
- RANAcOABcnaukcU6cqz_3rMe-YEMmw_HAsU5_Zp1uuNjM wasDerivedFrom WP4016_r108188 publicationInfo.
- RANAcOABcnaukcU6cqz_3rMe-YEMmw_HAsU5_Zp1uuNjM wasGeneratedBy activity publicationInfo.
- RANAcOABcnaukcU6cqz_3rMe-YEMmw_HAsU5_Zp1uuNjM rights 1.0 publicationInfo.
- RANAcOABcnaukcU6cqz_3rMe-YEMmw_HAsU5_Zp1uuNjM supersedes RAA92sfrEqnRV9Yq0oEQt8XswYsdbaYmxOjE0Gvbyan8s networkGraph.
- RANAcOABcnaukcU6cqz_3rMe-YEMmw_HAsU5_Zp1uuNjM supersedes RAA92sfrEqnRV9Yq0oEQt8XswYsdbaYmxOjE0Gvbyan8s publicationInfo.