Matches in Nanopublications for { <http://www.nextprot.org/nanopubs#NX_Q8WUI4-9_STRAND_229_234.RA5Gyk1f60CZrZFUtMZyA5dAbWIqHqJnU53V1XkAtnrJs.assertion> ?p ?o ?g. }
Showing items 1 to 7 of
7
- NX_Q8WUI4-9_STRAND_229_234.RA5Gyk1f60CZrZFUtMZyA5dAbWIqHqJnU53V1XkAtnrJs.assertion type ECO_0000006 NX_Q8WUI4-9_STRAND_229_234.RA5Gyk1f60CZrZFUtMZyA5dAbWIqHqJnU53V1XkAtnrJs.provenance.
- NX_Q8WUI4-9_STRAND_229_234.RA5Gyk1f60CZrZFUtMZyA5dAbWIqHqJnU53V1XkAtnrJs.assertion type ECO_0000200 NX_Q8WUI4-9_STRAND_229_234.RA5Gyk1f60CZrZFUtMZyA5dAbWIqHqJnU53V1XkAtnrJs.provenance.
- NX_Q8WUI4-9_STRAND_229_234.RA5Gyk1f60CZrZFUtMZyA5dAbWIqHqJnU53V1XkAtnrJs.assertion comment "A beta strand occurs in NX_Q8WUI4-9 at amino acids 229 - 234." NX_Q8WUI4-9_STRAND_229_234.RA5Gyk1f60CZrZFUtMZyA5dAbWIqHqJnU53V1XkAtnrJs.assertion.
- NX_Q8WUI4-9_STRAND_229_234.RA5Gyk1f60CZrZFUtMZyA5dAbWIqHqJnU53V1XkAtnrJs.assertion evidence gold NX_Q8WUI4-9_STRAND_229_234.RA5Gyk1f60CZrZFUtMZyA5dAbWIqHqJnU53V1XkAtnrJs.provenance.
- NX_Q8WUI4-9_STRAND_229_234.RA5Gyk1f60CZrZFUtMZyA5dAbWIqHqJnU53V1XkAtnrJs.assertion wasDerivedFrom NX_Q8WUI4-9_STRAND_229_234.RA5Gyk1f60CZrZFUtMZyA5dAbWIqHqJnU53V1XkAtnrJs._4 NX_Q8WUI4-9_STRAND_229_234.RA5Gyk1f60CZrZFUtMZyA5dAbWIqHqJnU53V1XkAtnrJs.provenance.
- NX_Q8WUI4-9_STRAND_229_234.RA5Gyk1f60CZrZFUtMZyA5dAbWIqHqJnU53V1XkAtnrJs.assertion wasGeneratedBy NX_Q8WUI4-9_STRAND_229_234.RA5Gyk1f60CZrZFUtMZyA5dAbWIqHqJnU53V1XkAtnrJs._5 NX_Q8WUI4-9_STRAND_229_234.RA5Gyk1f60CZrZFUtMZyA5dAbWIqHqJnU53V1XkAtnrJs.provenance.
- NX_Q8WUI4-9_STRAND_229_234.RA5Gyk1f60CZrZFUtMZyA5dAbWIqHqJnU53V1XkAtnrJs.assertion usedData Q8WUI4 NX_Q8WUI4-9_STRAND_229_234.RA5Gyk1f60CZrZFUtMZyA5dAbWIqHqJnU53V1XkAtnrJs.provenance.