Matches in Nanopublications for { <http://www.nextprot.org/nanopubs#NX_Q9UKR8-1_TOPO_DOMAIN_116_245.RAt5HJv-MYKB1L6rSk9utRKanYofaDD5jqyCvcRQAUkCI.assertion> ?p ?o ?g. }
Showing items 1 to 7 of
7
- NX_Q9UKR8-1_TOPO_DOMAIN_116_245.RAt5HJv-MYKB1L6rSk9utRKanYofaDD5jqyCvcRQAUkCI.assertion type ECO_0000200 NX_Q9UKR8-1_TOPO_DOMAIN_116_245.RAt5HJv-MYKB1L6rSk9utRKanYofaDD5jqyCvcRQAUkCI.provenance.
- NX_Q9UKR8-1_TOPO_DOMAIN_116_245.RAt5HJv-MYKB1L6rSk9utRKanYofaDD5jqyCvcRQAUkCI.assertion type ECO_0000202 NX_Q9UKR8-1_TOPO_DOMAIN_116_245.RAt5HJv-MYKB1L6rSk9utRKanYofaDD5jqyCvcRQAUkCI.provenance.
- NX_Q9UKR8-1_TOPO_DOMAIN_116_245.RAt5HJv-MYKB1L6rSk9utRKanYofaDD5jqyCvcRQAUkCI.assertion comment "A topological domain protein occurs in NX_Q9UKR8-1 at amino acids 116 - 245." NX_Q9UKR8-1_TOPO_DOMAIN_116_245.RAt5HJv-MYKB1L6rSk9utRKanYofaDD5jqyCvcRQAUkCI.assertion.
- NX_Q9UKR8-1_TOPO_DOMAIN_116_245.RAt5HJv-MYKB1L6rSk9utRKanYofaDD5jqyCvcRQAUkCI.assertion evidence gold NX_Q9UKR8-1_TOPO_DOMAIN_116_245.RAt5HJv-MYKB1L6rSk9utRKanYofaDD5jqyCvcRQAUkCI.provenance.
- NX_Q9UKR8-1_TOPO_DOMAIN_116_245.RAt5HJv-MYKB1L6rSk9utRKanYofaDD5jqyCvcRQAUkCI.assertion wasDerivedFrom NX_Q9UKR8-1_TOPO_DOMAIN_116_245.RAt5HJv-MYKB1L6rSk9utRKanYofaDD5jqyCvcRQAUkCI._4 NX_Q9UKR8-1_TOPO_DOMAIN_116_245.RAt5HJv-MYKB1L6rSk9utRKanYofaDD5jqyCvcRQAUkCI.provenance.
- NX_Q9UKR8-1_TOPO_DOMAIN_116_245.RAt5HJv-MYKB1L6rSk9utRKanYofaDD5jqyCvcRQAUkCI.assertion wasGeneratedBy NX_Q9UKR8-1_TOPO_DOMAIN_116_245.RAt5HJv-MYKB1L6rSk9utRKanYofaDD5jqyCvcRQAUkCI._5 NX_Q9UKR8-1_TOPO_DOMAIN_116_245.RAt5HJv-MYKB1L6rSk9utRKanYofaDD5jqyCvcRQAUkCI.provenance.
- NX_Q9UKR8-1_TOPO_DOMAIN_116_245.RAt5HJv-MYKB1L6rSk9utRKanYofaDD5jqyCvcRQAUkCI.assertion usedData Q9UKR8 NX_Q9UKR8-1_TOPO_DOMAIN_116_245.RAt5HJv-MYKB1L6rSk9utRKanYofaDD5jqyCvcRQAUkCI.provenance.