Matches in Nanopublications for { ?s ?p ?o <http://www.nextprot.org/nanopubs#NX_Q8IZP0-7_PTM-0254_196.RAukCG4Vz7glQ2VQg_-q4cdChBbO_q4yoKRn37WnWzISc.provenance>. }
Showing items 1 to 9 of
9
- gold type ECO_0000205 NX_Q8IZP0-7_PTM-0254_196.RAukCG4Vz7glQ2VQg_-q4cdChBbO_q4yoKRn37WnWzISc.provenance.
- NX_Q8IZP0-7_PTM-0254_196.RAukCG4Vz7glQ2VQg_-q4cdChBbO_q4yoKRn37WnWzISc._4 type ECO_0000218 NX_Q8IZP0-7_PTM-0254_196.RAukCG4Vz7glQ2VQg_-q4cdChBbO_q4yoKRn37WnWzISc.provenance.
- gold label "neXtProt gold" NX_Q8IZP0-7_PTM-0254_196.RAukCG4Vz7glQ2VQg_-q4cdChBbO_q4yoKRn37WnWzISc.provenance.
- NX_Q8IZP0-7_PTM-0254_196.RAukCG4Vz7glQ2VQg_-q4cdChBbO_q4yoKRn37WnWzISc.assertion identifier "10.1074/mcp.O111.012351" NX_Q8IZP0-7_PTM-0254_196.RAukCG4Vz7glQ2VQg_-q4cdChBbO_q4yoKRn37WnWzISc.provenance.
- NX_Q8IZP0-7_PTM-0254_196.RAukCG4Vz7glQ2VQg_-q4cdChBbO_q4yoKRn37WnWzISc.assertion PrimarySource mcp.O111.012351 NX_Q8IZP0-7_PTM-0254_196.RAukCG4Vz7glQ2VQg_-q4cdChBbO_q4yoKRn37WnWzISc.provenance.
- NX_Q8IZP0-7_PTM-0254_196.RAukCG4Vz7glQ2VQg_-q4cdChBbO_q4yoKRn37WnWzISc.assertion PrimarySource 22199227 NX_Q8IZP0-7_PTM-0254_196.RAukCG4Vz7glQ2VQg_-q4cdChBbO_q4yoKRn37WnWzISc.provenance.
- NX_Q8IZP0-7_PTM-0254_196.RAukCG4Vz7glQ2VQg_-q4cdChBbO_q4yoKRn37WnWzISc.assertion evidence gold NX_Q8IZP0-7_PTM-0254_196.RAukCG4Vz7glQ2VQg_-q4cdChBbO_q4yoKRn37WnWzISc.provenance.
- NX_Q8IZP0-7_PTM-0254_196.RAukCG4Vz7glQ2VQg_-q4cdChBbO_q4yoKRn37WnWzISc.assertion wasDerivedFrom Q8IZP0 NX_Q8IZP0-7_PTM-0254_196.RAukCG4Vz7glQ2VQg_-q4cdChBbO_q4yoKRn37WnWzISc.provenance.
- NX_Q8IZP0-7_PTM-0254_196.RAukCG4Vz7glQ2VQg_-q4cdChBbO_q4yoKRn37WnWzISc.assertion wasGeneratedBy NX_Q8IZP0-7_PTM-0254_196.RAukCG4Vz7glQ2VQg_-q4cdChBbO_q4yoKRn37WnWzISc._4 NX_Q8IZP0-7_PTM-0254_196.RAukCG4Vz7glQ2VQg_-q4cdChBbO_q4yoKRn37WnWzISc.provenance.