Matches in Nanopublications for { ?s ?p <http://www.nextprot.org/nanopubs#NX_O75970-5_DOMAIN_1800_1886.RAXlbVxRfjcFIY-obSP36hMtbcoqAUKcfzfjDFMtUctxg._4> ?g. }
Showing items 1 to 2 of
2
- NX_O75970-5_DOMAIN_1800_1886.RAXlbVxRfjcFIY-obSP36hMtbcoqAUKcfzfjDFMtUctxg hasSubIri NX_O75970-5_DOMAIN_1800_1886.RAXlbVxRfjcFIY-obSP36hMtbcoqAUKcfzfjDFMtUctxg._4 graph.
- NX_O75970-5_DOMAIN_1800_1886.RAXlbVxRfjcFIY-obSP36hMtbcoqAUKcfzfjDFMtUctxg.assertion wasDerivedFrom NX_O75970-5_DOMAIN_1800_1886.RAXlbVxRfjcFIY-obSP36hMtbcoqAUKcfzfjDFMtUctxg._4 NX_O75970-5_DOMAIN_1800_1886.RAXlbVxRfjcFIY-obSP36hMtbcoqAUKcfzfjDFMtUctxg.provenance.