Matches in Nanopublications for { <http://www.nextprot.org/nanopubs#NX_O75970-5_DOMAIN_1800_1886.RAXlbVxRfjcFIY-obSP36hMtbcoqAUKcfzfjDFMtUctxg.assertion> ?p ?o ?g. }
Showing items 1 to 7 of
7
- NX_O75970-5_DOMAIN_1800_1886.RAXlbVxRfjcFIY-obSP36hMtbcoqAUKcfzfjDFMtUctxg.assertion type ECO_0000006 NX_O75970-5_DOMAIN_1800_1886.RAXlbVxRfjcFIY-obSP36hMtbcoqAUKcfzfjDFMtUctxg.provenance.
- NX_O75970-5_DOMAIN_1800_1886.RAXlbVxRfjcFIY-obSP36hMtbcoqAUKcfzfjDFMtUctxg.assertion type ECO_0000200 NX_O75970-5_DOMAIN_1800_1886.RAXlbVxRfjcFIY-obSP36hMtbcoqAUKcfzfjDFMtUctxg.provenance.
- NX_O75970-5_DOMAIN_1800_1886.RAXlbVxRfjcFIY-obSP36hMtbcoqAUKcfzfjDFMtUctxg.assertion comment "A domain region occurs in NX_O75970-5 at amino acids 1800 - 1886." NX_O75970-5_DOMAIN_1800_1886.RAXlbVxRfjcFIY-obSP36hMtbcoqAUKcfzfjDFMtUctxg.assertion.
- NX_O75970-5_DOMAIN_1800_1886.RAXlbVxRfjcFIY-obSP36hMtbcoqAUKcfzfjDFMtUctxg.assertion evidence gold NX_O75970-5_DOMAIN_1800_1886.RAXlbVxRfjcFIY-obSP36hMtbcoqAUKcfzfjDFMtUctxg.provenance.
- NX_O75970-5_DOMAIN_1800_1886.RAXlbVxRfjcFIY-obSP36hMtbcoqAUKcfzfjDFMtUctxg.assertion wasDerivedFrom NX_O75970-5_DOMAIN_1800_1886.RAXlbVxRfjcFIY-obSP36hMtbcoqAUKcfzfjDFMtUctxg._4 NX_O75970-5_DOMAIN_1800_1886.RAXlbVxRfjcFIY-obSP36hMtbcoqAUKcfzfjDFMtUctxg.provenance.
- NX_O75970-5_DOMAIN_1800_1886.RAXlbVxRfjcFIY-obSP36hMtbcoqAUKcfzfjDFMtUctxg.assertion wasGeneratedBy NX_O75970-5_DOMAIN_1800_1886.RAXlbVxRfjcFIY-obSP36hMtbcoqAUKcfzfjDFMtUctxg._5 NX_O75970-5_DOMAIN_1800_1886.RAXlbVxRfjcFIY-obSP36hMtbcoqAUKcfzfjDFMtUctxg.provenance.
- NX_O75970-5_DOMAIN_1800_1886.RAXlbVxRfjcFIY-obSP36hMtbcoqAUKcfzfjDFMtUctxg.assertion usedData O75970 NX_O75970-5_DOMAIN_1800_1886.RAXlbVxRfjcFIY-obSP36hMtbcoqAUKcfzfjDFMtUctxg.provenance.