Matches in Nanopublications for { ?s ?p <http://www.nextprot.org/nanopubs#NX_Q16513-4_STRAND_495_497.RAUkCk1Ihl5ukpMrsrOF2eu22cFjtZ9MUIt68cSt09Ses._4> ?g. }
Showing items 1 to 2 of
2
- NX_Q16513-4_STRAND_495_497.RAUkCk1Ihl5ukpMrsrOF2eu22cFjtZ9MUIt68cSt09Ses hasSubIri NX_Q16513-4_STRAND_495_497.RAUkCk1Ihl5ukpMrsrOF2eu22cFjtZ9MUIt68cSt09Ses._4 graph.
- NX_Q16513-4_STRAND_495_497.RAUkCk1Ihl5ukpMrsrOF2eu22cFjtZ9MUIt68cSt09Ses.assertion wasDerivedFrom NX_Q16513-4_STRAND_495_497.RAUkCk1Ihl5ukpMrsrOF2eu22cFjtZ9MUIt68cSt09Ses._4 NX_Q16513-4_STRAND_495_497.RAUkCk1Ihl5ukpMrsrOF2eu22cFjtZ9MUIt68cSt09Ses.provenance.