Matches in Nanopublications for { <http://www.nextprot.org/nanopubs#NX_Q16513-4_STRAND_495_497.RAUkCk1Ihl5ukpMrsrOF2eu22cFjtZ9MUIt68cSt09Ses.assertion> ?p ?o ?g. }
Showing items 1 to 7 of
7
- NX_Q16513-4_STRAND_495_497.RAUkCk1Ihl5ukpMrsrOF2eu22cFjtZ9MUIt68cSt09Ses.assertion type ECO_0000006 NX_Q16513-4_STRAND_495_497.RAUkCk1Ihl5ukpMrsrOF2eu22cFjtZ9MUIt68cSt09Ses.provenance.
- NX_Q16513-4_STRAND_495_497.RAUkCk1Ihl5ukpMrsrOF2eu22cFjtZ9MUIt68cSt09Ses.assertion type ECO_0000200 NX_Q16513-4_STRAND_495_497.RAUkCk1Ihl5ukpMrsrOF2eu22cFjtZ9MUIt68cSt09Ses.provenance.
- NX_Q16513-4_STRAND_495_497.RAUkCk1Ihl5ukpMrsrOF2eu22cFjtZ9MUIt68cSt09Ses.assertion comment "A beta strand occurs in NX_Q16513-4 at amino acids 495 - 497." NX_Q16513-4_STRAND_495_497.RAUkCk1Ihl5ukpMrsrOF2eu22cFjtZ9MUIt68cSt09Ses.assertion.
- NX_Q16513-4_STRAND_495_497.RAUkCk1Ihl5ukpMrsrOF2eu22cFjtZ9MUIt68cSt09Ses.assertion evidence gold NX_Q16513-4_STRAND_495_497.RAUkCk1Ihl5ukpMrsrOF2eu22cFjtZ9MUIt68cSt09Ses.provenance.
- NX_Q16513-4_STRAND_495_497.RAUkCk1Ihl5ukpMrsrOF2eu22cFjtZ9MUIt68cSt09Ses.assertion wasDerivedFrom NX_Q16513-4_STRAND_495_497.RAUkCk1Ihl5ukpMrsrOF2eu22cFjtZ9MUIt68cSt09Ses._4 NX_Q16513-4_STRAND_495_497.RAUkCk1Ihl5ukpMrsrOF2eu22cFjtZ9MUIt68cSt09Ses.provenance.
- NX_Q16513-4_STRAND_495_497.RAUkCk1Ihl5ukpMrsrOF2eu22cFjtZ9MUIt68cSt09Ses.assertion wasGeneratedBy NX_Q16513-4_STRAND_495_497.RAUkCk1Ihl5ukpMrsrOF2eu22cFjtZ9MUIt68cSt09Ses._5 NX_Q16513-4_STRAND_495_497.RAUkCk1Ihl5ukpMrsrOF2eu22cFjtZ9MUIt68cSt09Ses.provenance.
- NX_Q16513-4_STRAND_495_497.RAUkCk1Ihl5ukpMrsrOF2eu22cFjtZ9MUIt68cSt09Ses.assertion usedData Q16513 NX_Q16513-4_STRAND_495_497.RAUkCk1Ihl5ukpMrsrOF2eu22cFjtZ9MUIt68cSt09Ses.provenance.