Matches in Nanopublications for { ?s ?p <http://www.nextprot.org/nanopubs#NX_Q9HC56-2_DOMAIN_253_358.RAUKcNNeFvnoIlWcyUJ25S3jR7w3x4feAjQEWf7M9fCUA._5> ?g. }
Showing items 1 to 2 of
2
- NX_Q9HC56-2_DOMAIN_253_358.RAUKcNNeFvnoIlWcyUJ25S3jR7w3x4feAjQEWf7M9fCUA hasSubIri NX_Q9HC56-2_DOMAIN_253_358.RAUKcNNeFvnoIlWcyUJ25S3jR7w3x4feAjQEWf7M9fCUA._5 graph.
- NX_Q9HC56-2_DOMAIN_253_358.RAUKcNNeFvnoIlWcyUJ25S3jR7w3x4feAjQEWf7M9fCUA.assertion wasGeneratedBy NX_Q9HC56-2_DOMAIN_253_358.RAUKcNNeFvnoIlWcyUJ25S3jR7w3x4feAjQEWf7M9fCUA._5 NX_Q9HC56-2_DOMAIN_253_358.RAUKcNNeFvnoIlWcyUJ25S3jR7w3x4feAjQEWf7M9fCUA.provenance.