Matches in Nanopublications for { <http://www.nextprot.org/nanopubs#NX_Q9HC56-2_DOMAIN_253_358.RAUKcNNeFvnoIlWcyUJ25S3jR7w3x4feAjQEWf7M9fCUA.assertion> ?p ?o ?g. }
Showing items 1 to 7 of
7
- NX_Q9HC56-2_DOMAIN_253_358.RAUKcNNeFvnoIlWcyUJ25S3jR7w3x4feAjQEWf7M9fCUA.assertion type ECO_0000006 NX_Q9HC56-2_DOMAIN_253_358.RAUKcNNeFvnoIlWcyUJ25S3jR7w3x4feAjQEWf7M9fCUA.provenance.
- NX_Q9HC56-2_DOMAIN_253_358.RAUKcNNeFvnoIlWcyUJ25S3jR7w3x4feAjQEWf7M9fCUA.assertion type ECO_0000200 NX_Q9HC56-2_DOMAIN_253_358.RAUKcNNeFvnoIlWcyUJ25S3jR7w3x4feAjQEWf7M9fCUA.provenance.
- NX_Q9HC56-2_DOMAIN_253_358.RAUKcNNeFvnoIlWcyUJ25S3jR7w3x4feAjQEWf7M9fCUA.assertion comment "A domain region occurs in NX_Q9HC56-2 at amino acids 253 - 358." NX_Q9HC56-2_DOMAIN_253_358.RAUKcNNeFvnoIlWcyUJ25S3jR7w3x4feAjQEWf7M9fCUA.assertion.
- NX_Q9HC56-2_DOMAIN_253_358.RAUKcNNeFvnoIlWcyUJ25S3jR7w3x4feAjQEWf7M9fCUA.assertion evidence gold NX_Q9HC56-2_DOMAIN_253_358.RAUKcNNeFvnoIlWcyUJ25S3jR7w3x4feAjQEWf7M9fCUA.provenance.
- NX_Q9HC56-2_DOMAIN_253_358.RAUKcNNeFvnoIlWcyUJ25S3jR7w3x4feAjQEWf7M9fCUA.assertion wasDerivedFrom NX_Q9HC56-2_DOMAIN_253_358.RAUKcNNeFvnoIlWcyUJ25S3jR7w3x4feAjQEWf7M9fCUA._4 NX_Q9HC56-2_DOMAIN_253_358.RAUKcNNeFvnoIlWcyUJ25S3jR7w3x4feAjQEWf7M9fCUA.provenance.
- NX_Q9HC56-2_DOMAIN_253_358.RAUKcNNeFvnoIlWcyUJ25S3jR7w3x4feAjQEWf7M9fCUA.assertion wasGeneratedBy NX_Q9HC56-2_DOMAIN_253_358.RAUKcNNeFvnoIlWcyUJ25S3jR7w3x4feAjQEWf7M9fCUA._5 NX_Q9HC56-2_DOMAIN_253_358.RAUKcNNeFvnoIlWcyUJ25S3jR7w3x4feAjQEWf7M9fCUA.provenance.
- NX_Q9HC56-2_DOMAIN_253_358.RAUKcNNeFvnoIlWcyUJ25S3jR7w3x4feAjQEWf7M9fCUA.assertion usedData Q9HC56 NX_Q9HC56-2_DOMAIN_253_358.RAUKcNNeFvnoIlWcyUJ25S3jR7w3x4feAjQEWf7M9fCUA.provenance.